WellBEEing

Potrebujete si trošku oddýchnuť a načerpať nové sily, alebo len chcete stráviť víkend v krásnom vidieckom prostredí? Láka vás to ku včelám a chceli by ste sa o ich fascinujúcom živote dozvedieť viac? Potrebujte, ale neviete spomaliť? V tom prípade je náš WellBEEingový víkend ušitý presne pre vás.
Podrobné informácie nájdete nižšie.

Popis

Pripravte si všetky zmysly na zážitky, lebo chuť Včelieho kRaja spoznáte všetkými zmyslami.

Sluch uspokojí šum trávy vo vetre, zurčiaci potok, cvrlikanie cikád, štebot vtáčikov,  zvonenie kravských zvoncov a sem tam vás vyruší békanie všetečných oviec. A samozrejme nesmie chýbať liečivý  bzukot včiel.

Vidiecku idylu bude dopĺňať vôňa lúk, medu a vosku a chuťové poháriky uspokojí chuť medu, opojnosť medoviny a domácej kuchyne.

Okrem toho nahliadnete do úľa a spoznáte celý proces vzniku medu.

Vlastnoručne si odlejete sviečku z včelieho vosku, vyrobíte si voskový obrúsok aj hojivý balzam na pery.

Kochať sa budete výhľadmi a spoznáte pri tom divé byliny a večer si oddýchnete v letnom kine pod hviezdami.

Čo pobyt zahŕňa:

Príchod  v piatok, ubytovanie v útulnej  chate u Mišov. Na výber  sú tri izby po 3, 4  a 5 osôb. Zoznámime sa pri ohni a degustácií medoviny.

Aktívny oddych začneme v sobotu spoločnými raňajkami. Potom strávime doobedie na včelnici. Nahliadneme do úľa a zoznámime sa so včelami, samozrejme v celotelových kombinézach.

Po výdatnom obede sa prejdeme lúkami a budeme sa kochať výhľadmi, spoznáme  medonosné a liečivé bylinky  a oddýchneme si pri počúvaní lúky. Potom sa zoznámime jednotlivo so včelími produktmi a naučíme sa ako si z nich vyrobiť sviečku, voskový obrúsok, balzam na pery či propolisovú tinktúru. Večeru si pripravíme spoločne na ohni, alebo grile a deň ukončíme v letnom kine pod hviezdami.

Nedeľu začneme opäť spoločnými, „včelárovými “ raňajkami. Doobedie opät strávime so včelami, zoznámime sa s peľom,  vyrobíme si medovú masku (podľa záujmu), ochutnáme rôzne druhy medov. Doplníme sily pri spoločnom obede a po ňom si oddýchneme apiterapiou.

Cena kurzu je 189€ a zahŕňa:

Ubytovanie

3x  nocľah v 3,4 a 5 lôžkových izbách.

Komplet stravovanie

2x raňajky, 2x obed, 2x večeru (možnosť vegetariánskej stravy).

Lektorné

Odborné sprevádzanie včelárom a krajinnou architektkou

Materiál

V cene je zahrnutý všetok materiál na výrobu produktov, ktoré si potom vezmete domov.

Zážitky

Veríme, že splníme vaše očakávania a domov si vezmete množstvo príjemných zážitkov na ktoré budete ešte dlho spomínať. Chceme, aby vám u nás bolo dobre. S nami,  so včelami.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “WellBEEing”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Otázky záujemcov a zákazníkov.