Zážitkový program pre školy – Jeden deň včelárom

(3 recenzie zákazníkov)

3,00 7,00 

Vzdelávacie centrum Včelí kRaj vám prináša jedinečnú možnosť bezprostredne nahliadnuť na život včiel a včelára. V tichej a čistej doline Liešnica pri Kokave nad Rimavicou sme vytvorili edukačnú včelnicu, ktorá slúži na vzdelávanie škôl a verejnosti o živote tohto pre človeka a prírodu dôležitého opeľovača. Návštevníci majú príležitosť nazrieť do úľa a sledovať dianie v úli bez toho, aby sa museli obávať uštipnutia. Pripravené sú včelárske celotelové kombinézy pre žiakov, ale aj dospelých.
Cieľové skupiny: materské školy | základné školy | stredné školy | vysoké školy a univerzity. Program je vždy prispôsobený stupňu školy.
Termín si dohodnite telefonicky na 0948 343 289.

Katalógové číslo: 002 Kategória: Značky: , , ,

Popis

Balíček Trúd

3 €/študent

Základný balíček zameraný na vedomosti.

 • prednáška s ukážkami
 • priame pozorovanie včiel

NAJ

Balíček Robotnica

5 € /študent

Najobľúbenejší balíček medzi školami. Kombinuje zaujímavé fakty zo sveta včiel s tvorivými dielňami a ochutnávkou medov.

 • prednáška s ukážkami
 • priame pozorovanie včiel
 • ochutnávka rôznych druhov medov
 • tvorivé dielne

Balíček Včelia kráľovná

7 €/študent

Balíček obľúbený pri dlhších školských výletoch, alebo u denných detských táborov.

 • prednáška s ukážkami
 • priame pozorovanie včiel
 • ochutnávka rôznych druhov medov
 • tvorivé dielne
 • sladké menu: medový koláč a nápoje sladené medom

 

Ďalšie informácie

cenová trieda

Balíček Trúd, Balíček Robotnica, Včelia Kráľovná

3 recenzie k Zážitkový program pre školy – Jeden deň včelárom

 1. Henrieta Takácsová

  Maximálna spokojnosť. Pútavé rozprávanie a pripravená prezentácia zaujala žiakov ZŠ. Beseda bola spojená s ochutnávkou včelích produktov a doplnená možnosťou vlastnoručne si zhotoviť sviečku z plástov.

 2. Radana Tuhárska

  Skvelý program pre deti, zážitok z pozorovania včeličiek priamo v úľoch, zaujímavé informácie a tvorivé dielne, ochutnávka rôznych druhov medov, to všetko v krásnom prostredí. Oceňujem vybudovanie ekocentra, v ktorom môžu záujemcovia absolvovať vzdelávanie v každom počasí. Je vidieť, že projekt Včelí kRaj je pre jeho zakladateľov srdcovou záležitosťou.

 3. NÁŠ ŠTVORLÍSTOK

  Pri príležitosti MDD sme si s deťmi z MŠ užili skvelý deň vo Včelom kRaji v Kokave na Liešnici. Mali sme možnosť stať sa včelármi, prezrieť si včelie úle, našli sme kráľovnú a držali sme v rukách trúdov, ktorí nás príjemne šteklili. Ochutnali sme rôzne druhy medu, tvorili sme sviečky z včelích plátov a dozvedeli sme sa, prečo sú včielky pre náš život také dôležité. Za tieto krásne momenty vďačíme veľmi príjemným ľuďom – Dávidovi a Soničke, ktorí nás celým dňom sprevádzali. Na záver sme si pochutnali na výbornom medovom koláčiku s levanduľou. Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Otázky záujemcov a zákazníkov.


Hosť
martin
22. októbra 2018

dobrý den cena 4,5e robotnica je za celú skupinu?

Podpora
22. októbra 2018

Dobrý deň. Ceny v programoch sú uvedené za jedného žiaka. Sprevádzajúci učitelia majú program bezplatný. V prípade, že žiaci pochádzajú z prostredia, kde je pre rodiny ťažké platiť za program, riešime cenu individuálne.

Hosť
Gabriela Kozová
3. apríla 2024

Dobrý deň, prosím Vás koľko detí môže prísť naraz? Ďakujem

Podpora
3. apríla 2024

Dobrý deň, ideálne sú triedy do 25 žiakov. Pre väčšiu skupinu je vhodné nám napísať, alebo zavolať a prejdeme si možnosti, ako zrealizovať program na etapy.