Zážitkový program pre verejnosť – Jeden deň včelárom

7,00 

Včelí kRaj vám prináša jedinečnú príležitosť zistiť, aké je to aspoň na jeden deň byť včelárom. Budete sa môcť pozrieť na fascinujúci život včiel . Akcie sú určené pre širokú verejnosť, vhodné sú aj pre rodiny s deťmi. Okrem pozorovania života včiel je pre vás prichystaná ochutnávka rôznych druhov medov a výroba farebných sviečok z medzistienok, prípadne včelej pohľadnice alebo odznaku.
Dĺžka programu sú približne 2 hodiny,  podľa záujmu a dohody. Dĺžka programu sa ale dohaduje individuálne.

Popis

Program je vhodný pre organizované skupiny, tábory a teambuilding, ale aj jednotlivcov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zážitkový program pre verejnosť – Jeden deň včelárom”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Otázky záujemcov a zákazníkov.


Hosť
Lucia
23. augusta 2017

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako dlho prebieha denný program v rámci tejto akcie “Jeden deň včelárom” ? Od koľkej do koľkej, aký je cca počet návštevníkov na tieto akcie (aby bolo aspoň trošku jasnejšie, či nás tam bude 10 alebo 35) ? A kedy sú najbližšie termíny? Vopred ďakujem.
Lucia

Podpora
24. augusta 2017

Dobrý deň. Dĺžka programu sú približne 2 hodiny. Dĺžka programu sa ale dohaduje individuálne.Individuálny je aj začiatok, ideálny je ale čas medzi 9:00 do 15:00. Počet účastníkov závisí od vás, je to individuálny, nie organizovaný program. Termín si teda vyberáte Vy, chceme Vás ale upozorniť, že v mesiaci august 2016 sú návštevy obmedzené.
Pekný deň
David, Včelí kRaj

Hosť
Lucia
25. augusta 2017

Dobrý deň,
ďakujem za odpoveď. Je možné zakúpiť tento zážitkový program v podobe darčekového poukazu ? Vzhľadom k okolnostiam, s dátumom na rok 2018? Možem vás ešte poprosiť o bližšie info ako uvedené 2 hodiny prebiehajú? Je to nejaký odborný výklad? A ukážka práce so včielkami? Alebo je to bez výkladu? Je možné si niečo aj vyskúšať? Je to aspoň trochu podobné vášmu 2-dňovému kurzu? Máme totiž záujem aj o ten, ale tiež až v roku 2018, no predtým by sme radi absolvovali aspoň takúto kratšiu 2-hodinovú návštevu 🙂
Budem vám vďačná za odpoveď. Kľudne do e-mailu – prípade ak máte nejaký informačný pdf leták, aby ste to nemuseli rozpisovať, tak mi kludne pošlite. Moc ďakujem a budem sa tešiť na osobnú návštevu !
Lucia

Podpora
28. augusta 2017

Dobrý deň, poukážky na tento typ akcie nemáme, ale môžeme prirpaviť.
V rámci programu je výklad o svete včiel a ich živote, návšteva včelnici, kde si hovoríme o živote v úli priamo nad otvoreným úľom. Je možné si aj vyskúšať napríklad vytiahnuť/chytiť úľový rámik.
Je to akcia pre laickú verejnosť, víkendový včelársky kurz je veľmi odlišný tempom aj slovníkom. Je to intenzívny kurz pre začínajúcich.