Áno, aj sladké potešenie má byť

FÉROVÉ

S hrdosťou vám ponúkame náš med, ktorý vytáčame s láskou a našou 60ročnou tradíciou. S rovnakou hrdosťou ponúkame med z regiónu od overených včelárov za cenu, akú si zaslúžia. Áno, aj ceny medu musia byť férové. Nielen pre zákazníka, ale aj pre včelára.

Včelári z regiónu

V našej ponuke dnes nájdete med od včelárov z regiónu Malohont a Novohrad. Odber medu je možný priamo vo Včelom kRaji, alebo predajni Vačica v Nitre.

Čo robí Férový med iným?

Cena

Každý z nás chce kúpiť dobre a lacno. Chceme med za férovú cenu, je však táto cena priaznivá aj pre včelára? Férový med prináša na trh med, kde si cenu medu určil výrobca. Kúpou tohto medu sú spokojné obe strany.

Príbeh

Nekupujete anonymný med. Pri kúpe viete, kto med vyrobil. Naši overení včelári ho vyrobili s láskou a ich príbeh sa dočítate na etikete. Podporujete zároveň regióny Malohontu a Novohradu, ktoré dnes trápi vysoká miera nezamestnanosti. 

Pomoc

Nejedná sa len o pomoc včelárovi. Pomáhate aj slovenským včelám, tak nepostrádateľným opeľovačom našej krajiny. Environmentálny problém s úhynom včiel sa dá riešiť lokálne. Podporou kvalitných včelárov, ktorí sa tak vedia postarať o svoje včely.