Áno, aj sladké potešenie má byť

FÉROVÉ

S hrdosťou vám ponúkame náš med, ktorý vytáčame s láskou a našou 60ročnou tradíciou. S rovnakou hrdosťou ponúkame med z regiónu od overených včelárov za cenu, akú si zaslúžia. Áno, aj ceny medu musia byť férové. Nielen pre zákazníka, ale aj pre včelára.

Včelári z regiónu

V našej ponuke dnes nájdete med od včelárov z regiónu Malohont a Novohrad. Odber medu je možný priamo vo Včelom kRaji, alebo Vám ho pošleme kuriérom.

Čo robí Férový med iným?

Cena

Každý z nás chce kúpiť dobre a lacno. Chceme med za férovú cenu, je však táto cena priaznivá aj pre včelára? Férový med prináša na trh med, kde si cenu medu určil výrobca z jeho reálnych nákladov. Kúpou tohto medu sú spokojné obe strany.

Príbeh

Nekupujete anonymný med. Pri kúpe viete, kto med vyrobil. Naši overení včelári ho vyrobili s láskou a ich príbeh sa dočítate na etikete. Podporujete zároveň regióny Malohontu a Novohradu, ktoré dnes trápi vysoká miera nezamestnanosti. 

Pomoc

Nejedná sa len o pomoc včelárovi. Pomáhate aj slovenským včelám, tak nepostrádateľným opeľovačom našej krajiny. Environmentálny problém s úhynom včiel sa dá riešiť lokálne. Podporou kvalitných včelárov, ktorí sa tak vedia postarať o svoje včely.

V prípade záujmu je med možné zakúpiť osobne vo vzdelávacej včelnici Včelí kRaj, alebo posielame kuriérom po telefonickej, alebo mailovej objednávke. Ďakujeme