Zľava!

Motýlí workshop na školách

(5 recenzií zákazníkov)

3,00  0,00 

Vzdelávací zážitkový program o motýľoch, ich živote, význame a ochrane
Bezplatný vzdelávací program trvá približne 45-60 minút pre jednu triedu. Program je vedený zážitkovou formou a je prispôsobený pre deti rôznych vekových kategórií. Vieme spraviť aj tri skupiny za sebou. Prídeme na vašu školu počas vyučovania, v prípade záujmu aj po ňom.

Popis

Workshop je bezplatný v rámci projektu ,,Motýlia archa” podporeného Ministerstvom životného prostredia SR a Slovenskou agentúrou životného prostredia prostredníctvom Zeleného vzdelávacieho fondu.

5 recenzií k Motýlí workshop na školách

 1. Iveta Špaldová

  Vzdelávací zážitkový program o motýľoch a ich živote bol veľmi zaujímavý a poučný. Dozvedeli sme sa mnoho nových pútavých informácií o živote tohto hmyzu. Uvítali by sme však viac aktivít počas programu do ktorých by sa zamozrejme zapájali žiaci.

 2. Aneta Burisová, ZŠ Školská Fiľakovo

  Ďakujeme za kvalitný vzdelávací program o živote motýľov. Žiakov zaujal, dozvedeli sa nové poznatky o živote motýľov. Aktivity, ktoré boli obsahom programu boli zaujímavé, mohli by byť však viac prispôsobené veku žiakov. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 3. MŠ NR Hnúšťa

  Oceňujeme vzdelávací program o motýľoch. Zároveň dávame do pozornosti aj program o živote včiel. Keďže tento program bol v prírode páčil sa nám viac. Vzdelávací program o motýľoch bol v triede a deti zaujal ale ocenili by sme viac aktivít pre deti. Už teraz sa tešíme na skúmanie motýľov v prírode. Ďakujeme

 4. Anna Joachímová, ZŠ J. A. Komenského v Revúce

  Koncom novembra 2019 sme mali možnosť prežiť hodiny vyučovania prvouky trochu netradične. Pozvali sme si p. Gabrielu Benčúrikovú, ktorá nám porozprávala o motýľoch. Sú to veľmi krehké živočíchy a my ich často obdivujeme len pre ich krásu. Preto nás veľmi prekvapilo, aký majú zaujímavý, hoci i krátky, život. Najviac sa nám páčili autentické zábery z kamery, ktorá nám pravdivo ukázala ako sa z obyčajnej, možno škaredej húsenice, zrodí krásny motýľ. /žiaci 2. ročníka, ZŠ J. A. Komenského v Revúcej/.
  Ukážky i výber témy veľmi nápomocne, v zhode so ŠVP, pomohol žiakom porozumieť danej problematike a lepšie vnímať, že všetko živé má pre nás veľký význam. Takéto netradičné hodiny sú pre žiakov veľmi pútavé a prevažne si zapamätajú nie len poznatky ale i zážitok, ktorý je mnohokrát pre nich viac podstatný. Dúfame i v budúcu spoluprácu.

 5. Zuzana Čurgaiová, Montessori škôlka Štvorlístok

  Sme veľmi vďační, že sme v našej malej škôlky mohli privítať p. Gabiku, aby nám pútavo a zaujímavo priblížila život motýľov. Dozvedeli sme sa veľa nových informácií, a to nielen deti vo veku 3 až 6 rokov, ale aj my dospelí. Naše deti si to veľmi užili, nakoľko prednáška bola aj interaktívna, zážitková a hravá. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu pri objavovaní motýľov, včiel alebo iného hmyzu a veríme, že sa opať čoskoro uvidíme, buď u nás v škôlke, alebo u vás 🙂 Ďakujeme veľmi pekne.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Otázky záujemcov a zákazníkov.


 

Možno by sa Vám páčilo…